Kilpailu 7.10.2014 TaikaaTassuissa MÖLLIT, järjestäjä Agility-Team Turku ry

[Medi] [Maksi] [Mini]

Medi, tuomari Maarit Huhti, koirakoita 29, ihanneaika 45 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 26 shelam Kipa Sanna   30,59 -14,41 0 -14,41  
2 20 auskel Helmi Noora Salminen ATT 33,27 -11,73 5 5  
3 30 snauts Rosita Marika Ruohonen ATT 38,64 -6,36 5 5  
4 8 koohon Nita Sini-Tuulia Laaksonen ATT 34,96 -10,04 10 10  
5 4 shelam Loru Sanna Hovila ATT 37,40 -7,60 10 10  
6 18 parson Cosmo Matti Kautiainen ATT 40,08 -4,92 20 20  
7 9 espves Haba Sanna Laine RÄ-KÄ 46,40 1,40 20 21,40  
8 6 koohon Primo Suvi Reini ATT 49,46 4,46 25 29,46  
9 19 cirnec Hilla Julia Hartman ATT 37,15 -7,85 30 30  
10 17 koohon Maggie Suvi Reini ATT 45,00 0,00 35 35  
11 23 brater Hippi Elina Rantanen ATT 60,66 15,66 35 50,66  
12 14 kesvil Kaapo Juha Suominen ATT 65,27 20,27 40 60,27  
13 27 snauts Ruska Marika Ruohonen ATT 87,59 42,59 20 62,59  
  11 parson Rasmus Taina Aitio ATT 27,77 -17,23 0 -17,23 ULKOP
  12 shelam Loru Sanna Hovila ATT 28,64 -16,36 0 -16,36 ULKOP
  1 cocspa Eevi Anu Ikonen ATT 31,15 -13,85 0 -13,85 ULKOP
  2 kääsna Vekku Maarit Laakso ATT 31,90 -13,10 0 -13,10 ULKOP
  7 kesvil Belle Juha Suominen ATT 28,28 -16,72 5 5 ULKOP
  22 shelam Onni Monika Lindström-Uuttu ATT 36,58 -8,42 5 5 ULKOP
  3 auskel Maus Taina Westerholm ATT 28,90 -16,10 10 10 ULKOP
  13 auskel Maus Taina Westerholm ATT 31,52 -13,48 10 10 ULKOP
  24 parson Rasmus Taina Aitio ATT 33,27 -11,73 10 10 ULKOP
  28 shelam Onni Monika Lindström-Uuttu ATT 33,65 -11,35 10 10 ULKOP
  5 shelam Noona Fanny Lindfors ATT 45,00 0,00 10 10 ULKOP
  10 shelam Luca Eva Kajander TSAU 31,28 -13,72 20 20 ULKOP
  29 brater Hippi Elina Rantanen ATT 44,96 -0,04 20 20 ULKOP
  15 shelam Noona Fanny Lindfors ATT 45,00 0,00 25 25 ULKOP
  21 x-rotu Riiviö Marika Ruohonen ATT 72,29 27,29 40 67,29 ULKOP
  25 parson Cosmo Matti Kautiainen ATT 98,71 53,71 35 88,71 ULKOP

Maksi, tuomari Maarit Huhti, koirakoita 26, ihanneaika 45 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 52 belpag Buntta Henrik Ragnell ATT 31,78 -13,22 0 -13,22  
2 47 lagrom Roki Minna Hietanen ATT 32,65 -12,35 0 -12,35  
3 50 bergam Halla Mari Leino ATT 34,14 -10,86 0 -10,86  
4 46 borcol Chico Heidi Lehtonen ATT 29,47 -15,53 10 10  
5 58 borcol Becks Esa Lehdistö ATT 38,09 -6,91 10 10  
6 51 auskel Mortti Minna Haimi ATT 47,78 2,78 20 22,78  
7 63 dalmat Pippa Tarja Helsi ATT 36,58 -8,42 25 25  
8 60 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 49,64 4,64 25 29,64  
9 43 borcol Liina Terhi Leonsaari TASSU 40,96 -4,04 35 35  
10 44 pitcol Raisa Raila Mattila RÄ-KÄ 45,71 0,71 40 40,71  
11 48 kulnou Mara Milla Riihimäki ATT 60,33 15,33 45 60,33  
12 49 auskel Mio Noora Salminen ATT 60,15 15,15 55 70,15  
  53 borcol Liina Terhi Leonsaari TASSU 27,96 -17,04 5 5 ULKOP
  45 auspai Gitta Kirsi Kemppainen ATT 33,79 -11,21 10 10 ULKOP
  42 novnou Ippu Helena Virtanen ATT 36,27 -8,73 10 10 ULKOP
  61 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU 49,54 4,54 15 19,54 ULKOP
  56 shelam Kio Elina Jalonen ATT 45,00 0,00 25 25 ULKOP
  65 mudi Hyrsky Johanna Pihala HARJA 45,71 0,71 25 25,71 ULKOP
  64 dalmat Kelmi Marika Salminen ATT 63,72 18,72 10 28,72 ULKOP
  62 parcol Doris Merja Lemmetti RÄ-KÄ 38,77 -6,23 35 35 ULKOP
  66 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 53,35 8,35 30 38,35 ULKOP
  57 dalmat Kelmi Marika Salminen ATT 71,90 26,90 15 41,90 ULKOP
  41 borcol Pinja Tiina Järvinen ATT 62,16 17,16 25 42,16 ULKOP
  59 mudi Hyrsky Johanna Pihala HARJA 68,01 23,01 30 53,01 ULKOP
  55 kulnou Mara Milla Riihimäki ATT 70,58 25,58 30 55,58 ULKOP
  54 lagrom Roki Minna Hietanen ATT 60,77 15,77 40 55,77 ULKOP

Mini, tuomari Maarit Huhti, koirakoita 28
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 90 jackru Nero Elise Raiski ATT 26,15 26,15 0 26,15  
2 81 shelam Hattara Jenni Ahtola ATT 29,97 29,97 0 29,97  
3 87 kääsna Tuure Taija Niemi ATT 36,40 36,40 5 41,40  
4 82 kääsna Rosso Maarit Laakso ATT 42,28 42,28 5 47,28  
5 98 jackru Reiska Sari Kokkila ATT 50,02 50,02 15 65,02  
6 93 jackru Fredi Eeva-Kaisa Jalvas ATT 60,90 60,90 10 70,90  
7 84 kesvil Sissi Sanna Simonen ATT 53,03 53,03 20 73,03  
8 91 schipp Kawa Kristiina Lindstedt ATT 72,59 72,59 15 87,59  
9 103 parson Erin Marja Karjalainen ATT 100,00 100,00 20 120,00 kesk
10 92 kleins Mimmi Juulia Savolainen ATT 100,00 100,00 35 135,00  
  94 mittel Iisa Inkeri Vapalahti TASSU 25,34 25,34 0 25,34 ULKOP
  105 manter Jinx Julia Åivo TSAU 35,02 35,02 0 35,02 ULKOP
  101 x-rotu Jekku Sari Kokkila ATT 35,27 35,27 0 35,27 ULKOP
  89 mittel Iisa Inkeri Vapalahti TASSU 26,27 26,27 10 36,27 ULKOP
  88 shelam Hiro Elina Jalonen ATT 33,83 33,83 5 38,83 ULKOP
  86 kääsna Penni Terhi Leonsaari TASSU 39,59 39,59 0 39,59 ULKOP
  95 kääsna Penni Terhi Leonsaari TASSU 37,09 37,09 5 42,09 ULKOP
  97 jackru Fredi Eeva-Kaisa Jalvas ATT 40,77 40,77 5 45,77 ULKOP
  83 shelam Surku Tiina Järvinen ATT 45,00 45,00 10 55,00 ULKOP
  85 mittel Iisa Inkeri Vapalahti TASSU 45,00 45,00 10 55,00 ULKOP
  108 schipp Tapsa Marjaana Korhonen ATT 45,96 45,96 10 55,96 ULKOP
  106 brater Nova Mervi Juntunen TSAU 47,21 47,21 10 57,21 ULKOP
  96 jackru Nero Elise Raiski ATT 40,15 40,15 20 60,15 ULKOP
  107 parson Enni Marja Karjalainen ATT 59,94 59,94 10 69,94 ULKOP
  100 manter Lilo Julia Åivo TSAU 72,08 72,08 10 82,08 ULKOP
  102 kääpin Koru Maarit Puttonen RAUMA 81,33 81,33 10 91,33 ULKOP
  99 jackru Messi Arja Heinonen ATT 62,84 62,84 30 92,84 ULKOP
  104 jackru Reiska Sari Kokkila ATT 71,77 71,77 40 111,77 ULKOP