Aseta kilpailun tiedot

[Maksi] [Mini] [Medi]

Maksi, tuomari Hanna Häkkinen, koirakoita 20, ihanneaika 57 s, eteneminopeus 2,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 129 labnou Ninja Sari Hammar ATT 29,84 -27,16 5 5  
2 137 auspai Chili Kaisa Kivi ATT 29,97 -27,03 5 5  
3 133 auspai Rocky Ella Paez SSKH 33,96 -23,04 5 5  
4 136 isovil Hilma Julia Alatarvas ATT 32,53 -24,47 15 15  
5 122 auspai Leo Mika Lepistö TSAU 37,71 -19,29 15 15  
6 131 borcol Kiss Elina Jänesniemi LAW 26,02 -30,98 20 20  
7 126 borcol Mai Elina Soramäki   51,03 -5,97 30 30  
8 127 auspai Rambo Ella Paez SSKH 34,41 -22,59 35 35  
9 128 borcol Ruu Mette Vainio KISA 36,47 -20,53 35 35  
10 130 auskel Hupi Tiina Jaakkola ATT 24,78 -32,22 100 100 ei sij.
11 139 auspai Gitta Kirsi Kemppainen ATT 27,47 -29,53 100 100 ei sij.
12 125 novnou Ropi Timo Keronen ATT 26,66 -30,34 105 105 ei sij.
13 123 borcol Ninja Petri Elovaara SBCAK 27,02 -29,98 105 105 ei sij.
14 132 x-rotu Riiviö Marika Ruohonen ATT 35,10 -21,90 105 105 ei sij.
15 135 pitcol Kira Päivi Granö ATT 47,10 -9,90 105 105 ei sij.
16 124 auskel Yty Eeva Ylinen 11004843 26,15 -30,85 110 110 ei sij.
17 134 borcol Ruu Mette Vainio KISA 32,65 -24,35 115 115 ei sij.
18 138 borcol Metka Taija Kontulainen ATT 32,73 -24,27 115 115 ei sij.
19 121 auspai Wii Laura Lehtismäki ATT 37,47 -19,53 120 120 ei sij.
20 140 borcol Vii Anne Ristiniemi TSAU 139,52 82,52 45 127,52  

Mini, tuomari Hanna Häkkinen, koirakoita 15, ihanneaika 57 s, eteneminopeus 2,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 166 kääsna Wilma Meri Johansson ATT 34,71 -22,29 0 -22,29  
2 162 x-rotu Vinha Annina Ekman 11004843 38,28 -18,72 0 -18,72  
3 165 cavspa Manda Barbro Lagerstam HANKO 39,10 -17,90 0 -17,90  
4 172 pkkamä Ruu Tommi Larikka   48,59 -8,41 0 -8,41  
5 168 parson Fanny Jenni Hoviseppä TSAU 36,15 -20,85 5 5  
6 164 parson Paavo Henna Nikkanen ATT 37,15 -19,85 10 10  
7 173 käävil Lili Emilia Uusaro ATT 35,72 -21,28 15 15  
8 167 shelam Leya Maria Miettinen TSAU 41,28 -15,72 20 20  
9 169 x-rotu Lilli Nina Kinnunen HANKO 118,02 61,02 20 81,02  
10 161 bicfri Cici Sefie Rosenlund TSKK 121,84 64,84 35 99,84  
11 175 parson Paavo Henna Nikkanen ATT 28,33 -28,67 100 100 ei sij.
12 171 cavspa Manda Barbro Lagerstam HANKO 37,96 -19,04 105 105 ei sij.
13 163 lägpys Viki Mervi Laaksonen   104,39 47,39 60 107,39  
14 170 schipp Kawa Kristiina Lindstedt ATT 118,47 61,47 50 111,47  
15 174 shelam Tico Jatta Jalonen   54,40 -2,60 150 150 ei sij.

Medi, tuomari Hanna Häkkinen, koirakoita 11, ihanneaika 57 s, eteneminopeus 2,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 201 espves Huima Johanna Suuronen ATT 27,09 -29,91 0 -29,91  
2 206 koohon Primo Kaisa Suominen ATT 29,29 -27,71 0 -27,71  
3 205 pinser Sara Eerika Bang TSAU 34,48 -22,52 0 -22,52  
4 204 shelam Teppo Ella Kaijärvi ATT 27,77 -29,23 15 15  
5 207 snauts Ruska Marika Ruohonen ATT 41,97 -15,03 20 20  
6 202 espves Wilma Tiina Nordlund HANKO 31,39 -25,61 30 30  
7 211 snauts Rosita Marika Ruohonen ATT 113,85 56,85 40 96,85  
8 208 espves Wilma Tiina Nordlund HANKO 26,10 -30,90 100 100 ei sij.
9 203 auskel Zalama Marika Ruohonen ATT 28,22 -28,78 100 100 ei sij.
10 209 shelam Teppo Ella Kaijärvi ATT 44,41 -12,59 115 115 ei sij.
11 210 pinser Sara Eerika Bang TSAU 140,27 83,27 165 248,27 ei sij.