ATT Seuramestikset 2.9.2018 Mölliluokka, järjestäjä Agility Team Turku ry

[Mini] [Medi] [Pikkumaksi] [Maksi]

Mini, koirakoita 2, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 78 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 60 shelam Rok Heidi Kohonen ATT 30,25 -21,75 0 -21,75  
2 61 jackru Matti Carita Edgren ATT 32,17 -19,83 0 -19,83  

Medi, koirakoita 10, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 78 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 68 espves Pulmu Eeva Välilä ATT 23,54 -28,46 0 -28,46  
2 71 parson Lysti Matti Kautiainen ATT 24,61 -27,39 0 -27,39  
3 67 koohon Lucky Mari Parsama ATT 26,55 -25,45 0 -25,45  
4 64 koohon Sisu Sini-Tuulia Laaksonen ATT 36,79 -15,21 5 5  
5 65 shelam Raichu Sonia Delatte ATT 26,15 -25,85 15 15  
6 70 koohon Pauli Mia Tuuva ATT 29,82 -22,18 15 15  
7 62 parson Marski Riikka Laamanen ATT 31,38 -20,62 15 15  
8 69 shelam Elli Tanja Laimi ATT 49,84 -2,16 25 25  
9 66 shelam Jeti Niina Kaanela ATT 57,43 5,43 45 50,43  
10 63 kesvil Andy Emma Valtonen ATT 53,25 1,25 55 56,25  

Pikkumaksi, koirakoita 2, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 78 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 73 auspai Mauno Hanna Häkkinen ATT 24,03 -27,97 0 -27,97  
2 72 snauts Osku Teija Virtaranta ATT 27,80 -24,20 0 -24,20  

Maksi, koirakoita 9, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 78 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 78 dalmat Pörri Tarja Helsi-Ojaranta ATT 23,79 -28,21 0 -28,21  
2 79 pitcol Dani Päivi Granö ATT 32,03 -19,97 0 -19,97  
3 77 belpag Musa Tuija Soini ATT 29,75 -22,25 5 5  
4 76 unkviz Isla Sanna Maja ATT 31,17 -20,83 5 5  
5 74 dalmat Emma Heidi Kohonen ATT 37,99 -14,01 10 10  
6 82 dalmat Vode Heidi Kohonen ATT 31,57 -20,43 30 30  
7 75 borcol Robin Seela Salakka ATT 40,23 -11,77 30 30  
8 83 borcol Neva Seela Salakka ATT 33,39 -18,61 35 35  
9 81 borcol Vilu Ella Kaijärvi ATT 51,04 -0,96 40 40  
  80 borcol Milli Ilkka Haapsaari ATT       POIS